• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання

Патріотизм (від грецького “патріс”) – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу. Але в умовах українських реалій, коли багато речей викликають у суспільстві негативне ставлення, виховувати справжніх патріотів дуже складно. Чи є сьогодні альтернатива патріотизму? Мабуть, ні. І якщо в суспільстві буде панувати нігілізм, нехтування долею рідної країни, це призведе до бездержавності і ще гіршого життя...

Реалізація пріоритетного напрямку виховання :

Для педагогічного колективу нашої школи у 2018/2019нр буде реалізація концепції національно-патріотичного виховання ( наказ МОН від16.06.2015 №641)

Формування громадянина - патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю, виховання громадян, які здатні захистити свою Батьківщину від ворога, побудувати громадянське суспільство, в основу якого були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває сьогодні особливого значення. Патріотизм у сучасному розумінні– це відчуття того, що в моєму класі, школі, місті, країні все мене стосується, все залежить від мене, Я - творець країни у якій хочу жити.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 362

Коментарi